TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
ePrzywara.pl
Zamknij

Był sobie podcast! #2

Od jakiegoś czasu mam pewien zastój w graniu, bo planowałam wbić zęby w Evolve, ale ostatecznie postanowiłam się na nią obrazić. Zbuntowałam się nieco, bo czuję opór by dać się naciągnąć na niespełna 300 zł, które zapłacić trzeba by cieszyć się pełną wersję gry i wszystkimi dostępnymi na tą chwilę dodatkami. Nie rozumiem idei jaka przyświecała temu, by w taki sposób stopniować wartość nowego tytułu – zapłacisz za grę więcej – masz więcej dostępnych postaci czy map – ale skoro ja nie rozumiem, to pewnie chodzi o jeszcze więcej pieniędzy ;) Nie wykluczam natomiast, że pogram w przyszłości, jak mi złość na niesprawiedliwości tego świata minie.

W związku z tym, że się nudzę to sporo ostatnio gram w cs’a, a że oko coraz lepsze – zaczęłam nagrywać filmiki ze mną w roli głównej, którymi niebawem mam zamiar się z Wami podzielić. Oczywiście jak dotąd najlepsze z najlepszych akcji albo się nie nagrały albo nagrały się w takiej jakości, że nie nadają się do niczego, mam jednak nadzieję, że wszystko przede mną :D Mam przy tym wielką frajdę więc nie wykluczam różnorodnych możliwości i planów :)

W przerwie męczenia komputera udało mi się nagrać kolejny podcast z Jaromirem oraz Sebastianem w ich pear2pear. Chociaż tematyka bliżej Iphona i sprzętu Apple niż pierwszy z naszych podcastów, który był stricte growy, ale i tak zachęcam do wysłuchania moich mądrości – miejscami jest nawet śmiesznie ;) (podobno)

 

Podcast do odsłuchania TUTAJ

  • To kiedy ten ce-es razem? ;-P Poprzedni podcast im(h)o lepszy! Nawiasem, ajfony są całkiem mocne, żona ma czwórkę już ponad 2 lata i nic się temu urządzeniu szczególnego nie przytrafiło (kilka zarysowań), a też potrafi niszczyć metalowe kulki :D.

    • No, coś się mijamy ewidentnie :) Mnie się pierwszy też podobał, bo był wyłącznie w moim temacie, więc wiadomo :)) Pozdrawiam żonę, po fachu! :D

  • Czekamy na filmy! :)

    • Ja też :P Na razie ogarniam program do cięcia i robienia cudów, no i oczywiście zaraz zabieram się za zbieranie materiału ;)))

  • Jak postępy z filmami z CSa?

    • Mam już sporo materiałów (filmików) – każdy o długości ok 30 minut – teraz tylko muszę znaleźć czas aby to wszystko obejrzeć i powycinać, a wtedy coś Wam wrzucę :) Myślę, że w ten weekend najbliższy się zorganizuję, bo pisze też fajny tekst o CS:GO :)