TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
ePrzywara.pl
Zamknij

League of Legends – Niszczące Boty Zagłady!

Zacznę może od tego, że jakimś super pro ekstra graczem w League of Leagends nie jestem. Pamiętam swego czasu jak mimo to, że LoLa nie znałam to juz zdążyłam go znienawidzić, kiedy to w trakcie hc progresu (WoW Cata) połowa grupy odeszła nam zafascynowana tą grą. Na fali stereotypu, że w LoLa grają tylko idioci i gimbaza postanowiłam się obrazić na cały Riot Games i przyrzekłam nie dotykać tego tytułu nigdy przenigdy, a wiadomo jak kończą się takie deklaracje ;)

 

W tym momencie gram już dosyć sporadycznie, ale co jakiś czas mam tak zwane zrywy i wtedy cały weekend dominuje ten jeden tytuł. Niektórych od LOLa odstrasza duża liczbą bluzgających podczas rozgrywki małolatów. Moją taktyką na unikanie wszystkowiedzących rodaków o hiperkozackich umiejętnościach i ogromnych podkładach wiedzy merytorycznej jest po prostu nie przyznawanie się że rozumiem o co im chodzi. Po chwili dają sobie spokój :P

Tak jak napisałam ogromnego skilla nie nabyłam i gram wyłącznie kilkoma przećwiczonymi bohaterami, którymi to radzę sobie całkiem przyzwoicie. Kilka dni temu, a dokładnie 17 lipca, zauważyłam, iż rzeczony Riot Games postanowił zorganizować dla graczy swoiste beta testy nowego trybu – Niszczące Boty Zagłady. Chociaż nazwa brzmi nieco komicznie i przerysowanie – uwierzcie mi, że nie ma co ignorować Niszczących Botów, bo walka z nimi jest wyzwaniem niemałym.

Z czym to się je?!

Przed dołączeniem do rozgrywki wybieramy poziom trudności botów. Na początku dostępny jest oczywiście jedynie pierwszy z nich, co faktycznie nie odznacza, że będzie nazdwyczaj łatwo. Kolejne poziomy odblokowują się dopiero po wygranej na niższym poziomie trudności. Każdy kolejny poziom daje przeciwnikom dodatkowe bonusy:

– poziom pierwszy (jedna bomba) – początkowe wzmnocnienie postaci
– poziom drugi (dwie bomby) – wzmocnienie podstawowe plus wzmocnienie dodatkowego skilla (bot ma możliwość wymienić je na inne)
– poziom trzeci (pięć bomb) – wzmocnienie podstawowe plus dwa inne

W całym trybie dostępnych jest aktualnie aż 15 różnych boostniętych botów. Każdy z nich zadaje większe obrażenia fizyczne, ma podniesioną moc umiejętności oraz posiada wzmocnienie ZAGŁADY. Na wyższych poziomach trudności boty na poczatku rozgrywki generują losowo jedną z bonusowych premii, która nazywana jest Dodatkową Zagładą. Dodatkowa Zagłada to umiejętności oparte na zdolnościach innych bohaterów. Aktualnie dostępnych jest łącznie 15 różnych bonusów.

Łatwo nie jest..

Jak na razie miałam przyjemność czterokrotnie podejść do rozgrywki z Niszczącymi Botami Zagłady. Nie wiem czy za każdym razem trafiała mi się aż tak słaba grupa czy może to nade mną krąży jakieś fatum, ale cztery razy z rzędu ponieśliśmy sromotną wręcz porażkę. Statystyki mówiły same za siebie, boty rozjechały nas maksymalnie i nie mieliśmy nic do powiedzenia. Jestem jednak dobrej myśli i nie zamierzam się poddawać więc dziś wieczorem planuję ugryźć ten temat po raz kolejny. Biorąc pod uwagę, że testy tego trybu przewidziane są tylko do 27 lipca – trzeba się spieszyć. Dla graczy, którzy chcą pomóc Riot Games w testowaniu funkcjonalności producent przewidział niewielki bonus – możliwość otrzymania unikatowej Ikony Przywoływacza Zagłady. Także jest o co walczyć, bo nagroda jest super prestiżowa! ;) ;) ;)

A Wy – gracie w League of Legends!? Graliście? A może jeszcze przed jego wypróbowaniem zdążyliście się już uprzedzić jego złą sławą? Jeżeli nie, to polecam przynajmniej spróbować. Gra jest DARMOWA, ma stosunkowo niewielkie jak na te czasy wymagania sprzętowe, a (mnie przynajmniej) przynosi całą kupę radości! :)

 • Udało się je z montować ale tylko w kooperacji, z graczami losowymi ten tryb jest koszmarny.

  • No to gratsy wielkie. Może mnie uda się wylosować w końcu jakiś mocniej ogarniętych i przez to przebrnąć, bo czasu już niewiele. Nie mówię już o tych wyższych poziomach trudności, bo tam dopiero musi być zabawnie ;)

 • Jak ja się tu znalazłem? :p

  • Nie wiem, ale jednocześnie nie mam nic przeciwko ;)

  • M.

   O Broda ty? jak tam spolszczenie do Grim Dawn idzie?;P Ogólnie chyba w końcu twórcy mob/mobów(?:P) po Dead Island Epidemic – a może i wcześniej – zaczęli iść również w stronę coopa, niestety nawet to nie przekona mnie do ‚lolów’;P Trochę za późno zaczęli.

 • Darmowe RP

  Nie chcesz płacić za RP w League of Legends ? Zajrzyj na http://free-rp.pl i otrzymać bezpłatny RP. Zaufalo nam kilkaset osób! :) Odbierz Darmowe RP

 • Łukasz Szewczyk

  Heh, wynika na to, że ja zacząłem dość późno grać w LoL’a, bo w wieku 35 lat :)
  Na moje pierwsze starcia z League of Legends – gameplay zapraszam na http://www.gamingspot.pl.

  Pozdrawiam serdecznie

 • sa