TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
ePrzywara.pl
Zamknij

Był sobie podcast #3

Kilka dni temu, wraz z Jaromirem i Sebastianem, co prawda z różnego rodzaju przygodami (niewyjaśniona choroba mojego mikrofonu), ale udało nam się nagrać kolejny już, trzeci podcast! Tradycją stał się już fakt, że przy każdym kolejnym obiecuję sobie, że tym razem będę bardziej powściągliwa i oszczędna w słowach, by przyciąć trochę jego długość i nie uśpić słuchających. Ku mojej rozpaczy, mimo starań wszelkich, tym razem nie udało się jeszcze bardziej niż zwykle.

Jeżeli chodzi o sam podcast – opowiadam o tym jak zorganizować sobie przyszłoroczną wyprawę na Intel Extreme Masters (która podobno znowu w Katowicach!) by nie popełnić moich błędów i zaliczyć całe wydarzenie do najlepszych w Waszym życiu, trochę o tym jak było w tym roku i czy mogło być lepiej, a na końcu nieco o bogatym w premiery dobrych gier miesiącu marcu, oraz kilka tytułów, na które warto zwrócić uwagę w tym miesiącu. Tytuły, które wspominam w podcaście możecie zobaczyć też TU.

Zapraszam zatem do wysłuchania podcastu, a ja wracam do Pillars of Eternity, którego recenzja już niedługo! :)

 

Podcast do dosłuchania TUTAJ

 

 

 

  • No i co z tą recką POE? Skończyłaś główny wątek??

    • Najpóźniej w sobotę wieczorem, ale myślę, że pojawi się w okolicy godziny 11:22.. ;))) dzięki za motywację, bo zamiast pisać strasznie się ślamazarze nad grą :D