Był sobie PODCAST!

Zapewne większość z Was już myślała, że zaginęłam w czeluściach internetów bądź przyrosłam do komputera zaraz po pojawieniu się dodatku do World of Warcraft i z braku pożywienia i odpowiedniej ilości wody zniknęłam na wieki. Muszę przyznać, że Warlords of Draenor spowodował u mnie pewnego rodzaju niemoc twórczą, bo zarywanie nocek słabo służy koncentracji. Tych którzy tęsknili szybko uspakajam, że żyję i nie mam zamiaru być jedną z tych, którym po pięciu wpisach na krzyż pisanie się znudziło. Wręcz przeciwnie! W ramach noworocznych postanowień (z których podobno nigdy nic nie wychodzi) mam zamiar zalewać Was superciekawymi tematami okołogamingowymi, bo przyszły rok zapowiada jak na razie wiele aktywności w tej sferze.

W związku z tym, że dziś ostatni dzień roku nie mam zamiaru zalewać Was przydługim wstępem zważając na to, że poniżej chcę zaserwować Wam ponad godzinny podcast, w którym miałam OGROMNĄ przyjemność wystąpić jako gość Jaromira Koppa oraz Sebastiana Szwarca i po mądrzyć się trochę w temacie gier a także powspominać wspaniałe czasy dzieciństwa i świetności mojego pierwszego komputera jakim był Commodore C64. Poruszamy także temat związany z niefortunną reaktywacją pisma Secret Service, mówimy o bolączkach graczy korzystających z Macintosh’ów oraz problemach tych korzystających z Windowsa. Wydaje mi się, że są to tematy które mogą zaciekawić każdego gracza, także gorąco zachęcam do wysłuchania. Jest to mój absolutny debiut jeżeli chodzi o podcast będę więc wdzięczna za wszelką wyrozumiałość. Podobno się trochę mądrzę ale zawsze możecie się stanowczo nie zgodzić z tym stwierdzeniem w komentarzach pod tym wpisem.. :) Ciekawa jestem Waszej opinii!

Korzystając z okazji życzę Wam wszystkim samych wspaniałości w nadchodzącym Nowym Roku – niech każdy dzień będzie tym, w którym wykonacie przynajmniej mały krok do przodu by spełniać swoje marzenia i założone cele.

 

Podcast do odsłuchania TUTAJ

 

Ewelina Przywara 31 grudnia 2014
 • M.

  Ty się wymądrzasz!? Nieee…;P
  A tak na serio to fajnie wyszło, a Panowie zdobyli kolejnego słuchacza, mimo że średnio mnie interesuje świat apple`a:P A to już o czymś świadczy:) Teraz trzeba będzie nadrobić poprzednie odcinki..

  • :))))

   Super bo świetnie się ich słucha a jeszcze lepiej z nimi rozmawia :)

 • Po wysłuchaniu podcastu, co zrobiłem?

  Odpaliłem (w środku nocy/po kilku latach ciszy/na mac_mini2012) Steam/CS:Source i przez godzinę „naciupałem” 18, a zginąłem ze 70 razy :)

  Zabawa była przednia. Fajnie było cofnąć się w czasie tę dekadę(?) wstecz.

  Pozdrawiam

  • Haha cieszę się, że Cię natchnęliśmy :) ja od nagrania też mam ochotę poszukać kilku gier :P
   Pozdrawiam!